Bir Tasarım

  • Keyifle
  • Tasarladık
  • Keyifle
  • Yaşansın

Birtasarım Proje
Peyzaj Mimarlığı & Kentsel Tasarım

Bir Tasarım Peyzaj Proje Uygulama; ekolojik, sürdürülebilir, erişilebilir kriterlere bağlı kalarak; kullanıcı odaklı, yaşanabilir, estetik, yüz güldüren projelere imza atan, İstanbul merkezli Türkiye geneline hizmet veren bir peyzaj tasarım stüdyosudur.

Peyzaj her yerde diyerek çıktığıız bu yolda kentsel ölçekteki peyzaj planlamadan; uygulamaya, en ince detaylara kadar kullanıcı profiline göre değişen kullanım ve mekan ihtiyaçlarına cevap vermekte, 3 boyutlu görsellerimiz ve animasyon çalışmalarımız ile projelerimizi uygulama öncesi gerçeğe taşımaktayız.

Bir tasarımda çağa uygun, yenilikçi ve özgün tasarımlarla çalıştığımız her alana mekanın sosyo kültürel ve tarihsel altyapısına bağlı kalarak eşsiz birer kimlik kazandırıyoruz.

Bir Tasarım proje ofisi, 1998 yılında KTÜ Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun, 17 yıl İBB Ağaç ve Peyzaj A.Ş. de bir çok ses getiren projeye imza atan Birşen ZONTUR tarafından, deneyim ve kazanımlarını özel sektöre aktarmak amacıyla kurulmuştur. Birşen ZONTUR güncel projeleri dışında, İstanbul’da çeşitli kuruluşlarda ve Cumhurbaşkanlığında danışmanık hizmetlerinde bulunmuştur.

İçerik korunuyor. Sağ tıklama işlevi devre dışı.